Zebra Z-Perform 1000T (880007-025D) Kompatibel, Eco, 51 mm x 25 mm, 2580 etiketter, 25 mm kerne, hvid, permanent
SKU: ZE-51X25-VP-2580-25-WHI
Mængde Rabat pr enhed
Indlæser
Varepris
Levering inden for 21 arbejdsdage
  • Intern produktion
  • Tilfredshedsgaranti
  • Omkring 90.000 tilfredse kunder
Den kompatible Zebra Z-Perform 1000T, 51 mm x 25 mm (2' x 1'), 25 mm kerne. Kan sammenlignes med Zebra Z-Perform 1000T, 880007-025D.
Zebra Z-Perform 1000T, 880007-025D
Z-Perform 1000T-etiketterne på 51 mm x 25 mm er selvklæbende og indeholder et permanent klæbelag. Zebra Z-Perform 1000T er kompatible termiske etiketter, der er egnede til udskrivning med en termisk transfer-etiketprinter. 880007-025D-etiketterne er velegnede til forskellige anvendelser.
Info
Der er ingen anmeldelser
Tilføj din anmeldelse
Specifikationer
Mærke
Zebra
Størrelse
51mm x 25mm
Materiale
Termisk overførsel (øko)
Valg af lim
Permanent
Printertype
Zebra ZT220
Zebra ZT230
Zebra GK420T
Etiket serien
Z-Perform 1000T
Perforering
Ingen
Kerne
25mm
Farve
Hvid
Maksimal rullediameter
118mm